Топ 50 лидеров за октябрь...

LİDER  ADI KARİYERİ BÖLGESİ
AYSUN ÖZYÜREK BRONZ ÖNCÜ ADANA SEYHAN BÜRO
KÜBRA GÜVEN BRONZ ÖNCÜ ADIYAMAN BÜRO
GÜLHAN BELTAN GÜMÜŞ ÖNCÜ ANKARA HAYMANA BÜRO
FUNDA BAYBURTLU BRONZ ÖNCÜ ANKARA MİTATPAŞA
ESMA DENİZ GEYİK GÜMÜŞ ÖNCÜ ANTALYA ÜÇKAPILAR BÜRO
SİBEL BAŞTÜRK GÜMÜŞ ÖNCÜ ANTALYA ÜÇKAPILAR BÜRO
TERLAN CANCAN BRONZ ÖNCÜ ANTALYA ÜÇKAPILAR BÜRO
ŞEHRİ AVCI BRONZ ÖNCÜ BOLU BÜRO
GÜLESER HATİPOĞLU BRONZ ÖNCÜ BURSA ULUDAĞ BÜRO
PATIMAT ALIBULATOVA ALTIN ÖNCÜ DAĞISTAN BÜRO
ALİ BERBER ALTIN ÖNCÜ DENİZLİ ÇINAR BÜRO
ŞÜKRÜYE KÜÇÜK PLATİN ÖNCÜ EDİRNE BÜRO
GÜZİDE TOKSÖZ ALTIN ÖNCÜ GAZİANTEP BÜRO
ABİDE TAN BRONZ ÖNCÜ IĞDIR YEŞİL BÜRO
ГУЛЖАНАТ БЕРДИБАЕВА GÜMÜŞ ÖNCÜ İSTANBUL KAFKAS BÜRO
PATIMAT MAGOMEDOVA BRONZ ÖNCÜ İSTANBUL KAFKAS BÜRO
GULZINA KIRKUTAY ALTIN ÖNCÜ İSTANBUL PENDİK BÜRO
JALI KÜÇÜKTEPE ALTIN ÖNCÜ İSTANBUL ÜSKÜDAR
AIGERIM ASSANOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 10 BÜRO
ЗУЛКУМАР ИЛИЕВА BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 10 BÜRO
SAMAL TAIRABEKOBA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 10 BÜRO
АКЕРКЕ ОРАЗОВА BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 11 BÜRO
KARLIGASH KALIBEKOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 12 BÜRO
ADINA KOLUBEKOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 13 BÜRO
Нурболат Аманжолулы BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 17 BÜRO
Асель Жумагазиева BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 18 BÜRO
Тойгул Утебаева BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 18 BÜRO
SAULE SAGANDYKOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 18 BÜRO
CHINORA ZHURAEVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 18 BÜRO
Улбосын Джолдыбаева BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 18 BÜRO
Айгуль Камеденова BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 18 BÜRO
Толкын Абдрахманова BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 18 BÜRO
ROZA TAZHBENOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 20 BÜRO
ЛИЗА НУГУМАРОВА BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 22 BÜRO
ZHADYRA ALIPBAYEVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 23 BÜRO
КЛАРА СЕЙДАЛИЕВА BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 23 BÜRO
AINASH YESTEMESOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 27 BÜRO
КУЛБАГДА ТОГАЕВА BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 4 BÜRO
ДИНА БАЗАРБАЕВА GÜMÜŞ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 5 BÜRO
МАРИНА ТЫРКО BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 8 BÜRO
GALIYA SMAGULOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 8 BÜRO
SVETLANA ZHUKOVA BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 8 BÜRO
ГУЛЬНАР КОЖАРИЯНОВА BRONZ ÖNCÜ KAZAKİSTAN 8 BÜRO
НАЗЕРКЕ ЖУСУПОВА GÜMÜŞ ÖNCÜ MALATYA BEYDAĞI BÜRO
Забият Чабаева BRONZ ÖNCÜ RUSYA 3 BÜRO
Людмила Дорошенко BRONZ ÖNCÜ RUSYA 3 BÜRO
Елена Русяева BRONZ ÖNCÜ RUSYA 3 BÜRO
Сазида Стрелкова BRONZ ÖNCÜ RUSYA 3 BÜRO
ZEYNEP UTKUSEVEN GÜMÜŞ ÖNCÜ ŞERİFE BALKIZ
GÜLİZAR GÜLGÖR ALTIN ÖNCÜ TEKİRDAĞ ÇORLU BÜRO
İMREN PAMUK GÜMÜŞ ÖNCÜ TEKİRDAĞ GÜNEBAKAN BÜRO
SONGÜL AYDIN GÜMÜŞ ÖNCÜ UŞAK BÜRO
EMİNE ERDOĞAN ALTIN ÖNCÜ UŞAK KANYON BÜRO